Spouštíme web

Od počátku fungování Asociace gamingových klubů (AGK), pro nás bylo prioritou zejména budování silnější pozice klubů na esportové scéně. Tímto směrem se ubíraly naše síly a pozornost. I z tohoto důvodu tak některé aspekty prezentace AGK, směrem k večejnosti, stály v pozadí. Nyní jsme se však odhodlali tento dluh, alespoň částečně, splatit. Spuštěním webové prezentace, bychom chtěli zjednodušit přístup obecné veřejnosti k základním informacím o AGK a jejích členech.


V současné době ještě nepovažujeme webovou prezentaci za dokončenou. I přesto se domníváme, že může sloužit svému poslání.

Kromě základní funkcionality webu, bychom ale rádi do budoucna přinesli i další zajímavé funkce. Jako malá ukázka může, v tuto chvíli, sloužit velmi jednoduchý harmonogram nadcházejících streamů. Ten by měl všem zájemcům přinést snadno přístupný přehled esportových přenosů, v nichž můžete fandit členům AGK. Tuto i další funkcionality budeme rádi, v rámci volných kapacit, rozšiřovat a vylepšovat.

Zcela zásadní pro naši činnost je však podpora klubů a jejich spojení s veřejností. Tímto směrem se budou ubírat naše další kroky i zde na webu. O tom ale zase jindy.